Pałac i otoczenie

 

Tajemnicza moc tego miejsca...

 

Podczas pobytu w ośrodku, będziemy starali się nakłonić Państwa do spojrzenia na swoje życie nie jako na wypadek ewolucji – ale proces, za pomocą którego tworzymy wspólnie świat. To przecież od nas samych zależy „czy patrzymy w gwiazdy, czy w błoto”. Możliwości jakie daje nam wolna wola są niewyobrażalne.
 
Naszym celem jest zrealizowanie siebie w całym swym istnieniu, ciałem i umysłem – życie w harmonii z naturą, odzyskanie pierwotnej naturalności i spontaniczności, a także wyregulowanie umysłu przez skupienie i wyciszenie.
By wszystko to osiągnąć, zrelaksować się i zabawić, jak również spojrzeć na wszystko, co nas otacza – inaczej niż dotychczas – proponujemy zapoznanie się z filozofią magii wody i powietrza, Tao i Zen, Tai Chi, jazdę konną, gry – również te bez współzawodnictwa, minigolf, bule, rowerowe wycieczki, a także sztukę parzenia herbaty, uprawę roślin, zdrową żywność i… spotkanie ze Złotą Rybką.
 
Każdy z nas chce być zdrowy, wesoły, szczęśliwy, bogaty. Jeżeli więc szukasz sposobu, by marzenia stały się rzeczywistością, jesteś na dobrej drodze. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i skontaktuj się z nami, by zarezerwować dogodny dla Ciebie termin. Zapewniamy, że będziesz dobrze się bawił i spełnią się Twoje marzenia.
 

Zobacz także