O nas

Zdrowie, entuzjazm, spokój, poczucie pewności, że jesteś na właściwej drodze – to tylko część tego, co u nas znajdziesz…

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowo odrestaurowanego Pałacu w Drzeczkowie, jednego z najpiękniejszych neogotyckich pałaców w Wielkopolsce. Nasz ośrodek, niepowtarzalny klimat, niezwykła otoczajaca nas przyroda, wykwintne dania i długa lista atrakcji czynią nas wyjątkowym miejscem na Państwa wypoczynek lub imprezę.

Jesteśmy ośrodkiem wypoczynkowo-relaksacyjnym, w którym odnajdą Państwo harmonię ducha i ciała, a z drugiej strony – świetną rozrywkę. Naszym celem jest dobrze się bawić, a przy tym wynieść z tego jak największe korzyści. W związku z tym, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleks pałacowo-dworski, zabytkowy piętnastohektarowy park, ogród sensoryczny, pole do minigolfa, wodospad, a także wiele innych atrakcji, które sprawią, że zechcą Państwo do nas wracać. Oprócz piękna wytworzonego przez człowieka, chcielibyśmy zwrócić uwagę wszystkich naszych gości na urok i czar otaczający nas z każdej strony. To natura oraz jej magiczna moc…

Dziewiętnastowieczny Pałac, Gorzelnia i XVIII-wieczny Dworek, połączone są granitowymi uliczkami i otoczone 15-hektarowym zabytkowym parkiem, z przepięknym starym drzewostanem. W 44 pokojach i apartamentach możemy przyjąć 120 gości hotelowych. Apartamenty hotelowe zachowały unikalny wygląd, odrestaurowano i uzupełniono oryginalne elementy dekoracyjne by jak najwierniej przywołać ducha dawnej epoki.

Organizujemy:

  • wczasy
  • spotkania biznesowe
  • szkolenia
  • bankiety
  • imprezy integracyjne
  • konferencje
  • pikniki
  • wesela
  • turnieje gry w mini golfa!!

Liczymy na Państwa przyjazd! Będzie dla nas zaszczytem powitać Was w progach Pałacu, zapewniamy iż zrobimy wszystko żebyście poczuli się jak w domu. Bardzo chcemy i marzymy o tym aby każdemu Pałac kojarzył się z niepowtarzalnym charakterem, harmonijnym spokojem, ciepłem i gościnnością polskiej wsi. Państwa dobre samopoczucie jest dla nas miarą sukcesu i satysfakcji.

Posiadłość oddajemy zarówno do dyspozycji Państwa jak i Państwa gości.

Nasze menu to tradycyjna polska kuchnia, a także wybór najpopularniejszych dań światowych.

Pałac w Drzeczkowie jest idealnym miejscem na odpoczynek po całym dniu szkoleń. Wieczorami można się zrelaksować w jednym z naszych barów z kamienia i cegły, z pięknymi dekoracyjnymi lampami, dobrym nagłośnieniem i sprzętem karaoke. Proponujemy duży wybór piw, a specjalnością każdego wieczoru jest zestaw popularnych drinków.

Oferujemy również szeroki wybór atrakcji przygotowanych przez nas lub według Państwa sugestii m.in. pikniki, paintball, konie, masaże, kino na świeżym powietrzu, teatr, koncerty, testowanie wina itp.

Prosimy odwiedzić nas osobiście i ocenić dlaczego Pałac w Drzeczkowie jest najlepszym obiektem na wypoczynek lub na zorganizowanie Państwa imprezy!