Klub KK

Klub Kulturowo Kreatywnych

Termin Kulturowo Kreatywni zaczerpnięty został z tytułu książki, którą napisali: socjolog Paul H. Ray i psycholog Sherry Ruth Anderson, określają oni tym terminem pewną część społeczeństwa, która wykracza poza standardy i paradygmaty tradycjonalizmu, konserwatyzmu i modernizmu. Jeżeli interesuje cię zdrowy styl życia, rozwój osobisty, zielone budownictwo, energia odnawialna, medycyna prewencyjna, terapie naturalne, sprawiedliwość społeczna, ochrona środowiska, zrównoważony rozwój itp., to jest bardzo prawdopodobne, że jesteś jednym z kulturowo kreatywnych.

Szacuje się, że na świecie istnieje około miliona formalnych i nieformalnych grup, które, często bez rozgłosu, realizują swoje cele. Chcemy stworzyć platformę do nawiązania kontaktów, wymiany pomysłów, dyskusji, dzielenia się informacjami, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz znalezienia synergii i promowania innowacji. Najważniejsze jest jednak to, że tworzymy warunki do autentycznego kreowania przyszłości, również Twojej przyszłości.

Dysponujemy 44 pokojami z łazienkami i 9 apartamentami,15 hektarowym parkiem, dużym stawem i ogrodem. Możesz zamieszkać u nas na stałe (wtedy będziesz u siebie), wynająć pokój na dwa tygodnie kilka razy w roku lub być sympatykiem, który śledzi naszą działalność. Więcej informacji o celach Klubu Kulturowo Kreatywnych znajdziesz w zakładce Symulacja 2049.