Klub KK

Klub Kulturowo Kreatywnych

Termin Kulturowo Kreatywni zaczerpnięty został z tytułu książki, którą napisali: socjolog Paul H. Ray i psycholog Sherry Ruth Anderson, określają oni tym terminem pewną część społeczeństwa, która wykracza poza standardy i paradygmaty tradycjonalizmu, konserwatyzmu i modernizmu. Jeżeli interesuje cię zdrowy styl życia, rozwój osobisty, zielone budownictwo, energia odnawialna, medycyna prewencyjna, terapie naturalne, sprawiedliwość społeczna, ochrona środowiska, zrównoważony rozwój itp., to jest bardzo prawdopodobne, że jesteś jednym z kulturowo kreatywnych.

Szacuje się, że na świecie istnieje około miliona formalnych i nieformalnych grup, które, często bez rozgłosu, realizują swoje cele. Chcemy stworzyć platformę do nawiązania kontaktów, wymiany pomysłów, dyskusji, dzielenia się informacjami, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz znalezienia synergii i promowania innowacji. Najważniejsze jest jednak to, że tworzymy warunki do autentycznego kreowania przyszłości, Twojej przyszłości.

Dysponujemy bazą hotelową na 120 miejsc, kilkunastoma mieszkaniami, na tworzonym obecnie osiedlu „Eko – Cegielnia”, 15. hektarowym parkiem, dużym stawem i kilkuhektarowym ogrodem. Możesz zamieszkać u nas na stałe (wtedy będziesz u siebie), odwiedzać nas kilka razy w roku lub być sympatykiem, który śledzi naszą działalność.

Przypiszemy stopniom zaangażowania właściwe nazwy, np. sympatyk, kreator, moderator itp., ustalimy to wspólnie na kolejnych spotkaniach. W zależności od zaangażowania otrzymasz adekwatne przywileje i apanaże.

  • Organizujemy spotkania dotyczące wszystkich aspektów życia. Zapewne jedne z pierwszych szkoleń będą dotyczyły budowy domów z konopi.
  • Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do organizowania u nas spotkań, konferencji, sympozjów, festiwali itp.
  • zapraszamy do korzystania z pakietów pobytowych, od trzydniowych dla zapracowanych poprzez tygodniowe, dwutygodniowe i miesięczne dla ludzi wolnych zawodów i emerytów. Prosimy o kontakt mailowy na adres: kulturowokreatywni@palacdrzeczkowo.com będziemy informować cię o wszystkich odbywających się u nas spotkaniach, szkoleniach itp.

Wszyscy Klubowicze bedą uprawnieni do bezpłatnego korzystania z parku i wszystkich znajdujących się w nim możliwości.